Усіх фанатів укр. ком'юніті ДЦЦ та Д-В запрошуємо до їх вікі. Будь-який бажаючий може допомгти нам у її розвитку!
https://murderdrones.fandom.com/uk/wiki/Головна_сторінка
https://tadc.fandom.com/uk/wiki/Головна_сторінка
What's on your mind?
TEXT
POLL
Усіх фанатів укр. ком'юніті ДЦЦ та Д-В запрошуємо до їх вікі. Будь-який бажаючий може допомгти нам у її розвитку!
https://murderdrones.fandom.com/uk/wiki/Головна_сторінка
https://tadc.fandom.com/uk/wiki/Головна_сторінка
Моє ім'я не може змінитися 😭
Як можна налаштувати навігаційну панель у вікі?
Доброго дня! Виникла проблема в тому, що скільки б не намагалася зробити людині нік кольоровим, то воно його не змінює. Хоча мій на вікі кольоровий. Допоможіть, будь ласка! Може чогось ще не вистачає. Ось код:
/* Кольорові нікнейми */
/*Sagiko*/
a[href$="/Sagiko"],
a[href$=":Sagiko"] {
color: rgb(255, 110, 64);
}
/*WayMilkyWay*/
a[href$="/WayMilkyWay"],
a[href$=":WayMilkyWay"] {
color: rgb(206,127,255);
font-weight:bold;
text-shadow: 0px 0px 6px;
}Хто допоможе перекладати англомовну вікі Elden Ring українською?
https://eldenring.fandom.com/uk/wiki/
доброго ранку, дня, вечора ночі! під час оформлення однієї вікі, захотіла кастомізувати досягнення, тобто зі стандартних рамок-зірочок зробити іншу форму (уточнюю, що розмір завантажуваних файлів відповідав вимогам), але виникла певна проблема і фандом "сказав погуляти". рамки залишилися стандартними.
поясніть, будь ласка, можливо це проблема самої вікі (баг чи що), чи подібна функція перестала бути доступною після перенесення фандому на нову платформу?
Я натрапив на вікі з назвою "Вікі Громадський транспорт". На жаль, ця вікі була зовсім покинута. Як новачок, я намагався зробити нормальні статті, наприклад "Потяг до перемоги" або переклад російськомовної статті, але як і у звичайного новачка, при редагуванні мене виникла купа проблем і мої нові статті погано читабельні.
Можливо це буде розцінено як піар, можливо я побачу хейту коментарях, але я прохаю про допомогу! Якщо лише я буду покращувати цю вікі, то мало чого вийде. Наприклад, потрібна допомога у виправленні статті "Потяг до перемоги", створенні категорій, перекладі статей та багато іншого.
Але, на превеликий жаль, я побачив, що це не єдиний випадок на Українському Фендомі. Навіть така велика вікі, як Вікі про вікі, майже не має активності. Тому я також закликаю перейняти тактику російськомовного Фендому та створити союз, але щоб він поширювався на всі великі і середні вікі. Я назвав би його "Український Фендом". Вікі були б зобов'язані зробити посилання на інші вікі цього проекту, а також можливий піар (звичайно, у відповідній темі "Інші вікі" та в розумних межах).
Я вважаю, що Український Фендом достойний набагато кращої долі, ніж та, що він має зараз.
Вітаю! Яким чином можна отримати права адміністратора на українській вікі по Наруто. В англійській версії центральної спільноти є можливість залишити заяву, що стосовно нашої вікі? Це можна зробити в нас, чи потрібно все ж таки в англомовній?
Вітаю всіх з днем Незалежності України! Дякуємо ЗСУ, що сьогодні наша країна святкує 32 роки з моменту проголошення Акта про незалежність.
Можливо доволі пізно вітаю, але я гадав, що може хтось інший привітає? Але, видно, ні.
Яким способом можна виправити неправильне сортування списків в Lua? Використання а < b розміщує в неправильному порядку слова, що починаються з букв Ґ, Є, І ...
Ну що ж, вітаю всіх з новим, 2023, роком
Нарешті зробили можливість налаштувати вигляд вікі на мобільних пристроях.
Хвастаємось результатами у цій темі! ;)
Для нашої Вікі Ворфрейм вже в котре скасовують відправлений на модерацію js скрипт, взятий з англійської сестринської вікі, де він успішно пройшов модерацію. До кого можна звернутися з цього питання?
Усіх з днем незалежності України. Усім бажаю перемоги.
Мені просто цікаво, адже як можна так до когось ставитися? Ну, ви зрозуміли, що я маю на увазі...Я з Росії і я хочу побажати вам (не без допомоги перекладача) перемоги у війні і всього найкращого! Бажаю вам довгого та щасливого життя і щоб ваші мрії справдилися! Я знаю, як вам страшно та погано! Я розумію, це дуже складно, але намагайтеся вірити у краще! Я з вами!