Kaže Parking servis - ne može da šalje pauka jer je više vozila, prebacio na Komunalnu miliciju gde je ljubazni gospodin Stevanović rekao da su dobili prijave i da su poslali ekipu na teren da ih slika i da im napiše kazne.
Eto, da ispratimo kako "institucije rade svoj posao" 🤡