Pinned
Pięknie radny Kacprzyk krzyczał w 2023r. : "W Polsce jest bieda, a Kaczyński nas wysyła na grzyby! (...)
W Polsce jest bieda i Polacy nie mają żeby sobie kupić chleb (...)".
Dobrze że pogoniliśmy Kaczyńskiego i teraz ludzie zarabiają 1.6 mln rocznie 🥰 Brawo @donaldtusk 👍
00:00














