Nie pamiętam wypadku, nie brałem świadomie kokainy, nie czuje się winny śmierci dwóch kobiet w które wjechałem swoim lepszym samochodem… co za obrzydliwa menda. Paweł Kozanecki czy jak tam się wabi. Ten adwokacina co wjechał w dwie kobiety wracając z wesela. Irytujący typ
Ja w wieku 19 lat martwiłem się czy będę miał hajs aby kupić wodę na trening. Pracowałem od zbierania truskawek po nocne cieciowanie aby mieć na podstawowe rzeczy do życia i nie wyciągać ręki do ciężko pracujących rodziców.
Do roboty roszczeniowe darmozjady! To na początek.
Mam 19 lat i prawdopodobnie nigdy nie będę miał swojego mieszkania.
A to wszystko dzięki @KDeweloperska i reszcie liberalnych rządów z ostatnich 30 lat, które zamiast wspierać budownictwo społeczne, pozwalały na wyzysk i maksymalizację zysków na nas, zwykłych pracownikach i
Julia Von Stein, znana z „Królowych Życia” opublikowała na IGS nagranie, w którym awanturuje się z pracownikiem fast foodu. Powodem miało być zwrócenie jej uwagi za palenie papierosa w samochodzie
Dostaje bardzo dużo wiadomości od Polaków mieszkających wiele lat w Holandii. Wszystkie w tonie, że Holendrzy na potęgę nami gardzą. Odczuwane jest to na każdym kroku w życiu codziennym. Nie miałem tej świadomości ale to wiele wyjaśnia. holand? TYLKO POLAND❤️🇵🇱