Можна тікати. Можна стріляти. Можна панікувати.
Але якщо FPV від пілотів 1 окремого загону спеціального призначення ЦСП «Омега» вже в повітрі - шансів у ворога втекти вже немає.
Екіпажі ударних безпілотників 17-ї Полтавської бригади НГУ продовжують системне нищення окупантів.
Після точного удару нашого важкого бомбера ворожа вантажівка миттєво спалахнула. Успішно нейтралізовано техніку, яка забезпечувала логістику противника🔥
За минулу добу (22.06.2026) противник на всіх напрямках орієнтовно втратив:
особовий склад ❌ 1 390
бойові бронемашини 💥 7
артилерійські системи 💥 74
РСЗВ 💥 1
НРК 💥 7
автотехніка та цистерни 💥626
У понеділок кількість бойових зіткнень була нижчою за середній рівень червня.
Добові втрати особового складу окупантів значно зросли.
Вчора окупанти ховали свої танки – на всій протяжності фронту та в тилу не було зафіксовано жодного ураження.
Водночас прискорилось вибивання ворожої артилерії, а по знищенню автомобілів та цистерн встановлено новий рекорд повномасштабної війни – понад 600 одиниць за добу!
Ще рік тому такий обсяг автотехніки вибивався за тиждень.
Бажаємо всім Силам оборони продуктивного вівторка! 🇺🇦
Кажуть, стабільність – ознака майстерності.
Бійці 2 окремого загону спецпризначення Центру спеціального призначення НГУ «Омега» не сперечаються, а навпаки, доводять це.
Вони знищують ворожі «пташки» 7 днів на тиждень. Місяць за місяцем.
Якісне навчання, детальне планування, а також точно налаштована техніка завжди дають бажаний результат: коли наші перехоплювачі здіймаються в небо – у ворожих БпЛА немає жодного шансу!
Чергове нічне полювання воїнів 18 Словʼянської бригади завершилося успіхом 💪🏼
Влучними скидами дронарі 17 Полтавської бригади НГУ знищують склад боєприпасів та військового майна окупантів.
Феєрверк від детонації снарядів і пожежа не залишили ворогу жодного шансу. Запаси для забезпечення підрозділу на цій локації – знищені.
Бійці Центру спецпризначення «Омега» проходять інтенсивний вишкіл перед службою в групах спецпризначення.
Зброя, бронетехніка, БпЛА, розвідка, інженерна підготовка і планування операцій.
Тижні напруженої роботи, щоб у потрібний момент діяти швидко, точно, без права на помилку.
Кажуть, сьогодні у Воронежі по-скандинавськи похмуро 😉
Тим часом дрони-перехоплювачі бійців @khartiia_corps результативно працюють над тим, щоб в українському небі зберігалася ясна погода без ворожих опадів.
За ВЕСЬ МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ (15–21.06.26) противник на всіх напрямках орієнтовно втратив (поруч ↗️ збільшення або ↘️ зменшення відносно попереднього тижня):
↘️ особовий склад ❌ 8 950
↘️ танки 💥 25
↘️ бойові бронемашини 💥 42
↘️ артсистеми 💥 448
↘️ РСЗВ 💥 16
↗️ засоби ППО 💥 17
↘️ НРК 💥 48
↗️ автотехніка 💥 3 110
Минулого тижня кількість бойових зіткнень була рівні попереднього періоду.
Втрати особового складу окупантів, темпи знищення бронетехніки, артилерії дещо знизились.
Тижневий темп вибивання ворожої автомобільної техніки вперше перетнув позначку 3.000+ одиниць. Також рекордним стало ураження ППО противника.
Бажаємо всім Силам оборони України вдалого понеділка! 🇺🇦
Чергове успішне ураження від пілотів БПЛА 17-ї Полтавської бригади НГУ: наочно продемонстровано момент точного прильоту. 🔥🔥
Будь-які дії загарбників на цьому напрямку перебувають під постійним вогневим контролем наших сил.
Попереду — повне очищення української землі! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
За минулу добу (20.06.2026) противник на всіх напрямках орієнтовно втратив:
особовий склад ❌ 1 290
танки 💥 8
бойові броньовані машини 💥 10
артилерійські системи 💥 93
РСЗВ 💥 2
засоби ППО 💥 2
НРК 💥 8
авто-техніка та цистерни 💥475
У суботу кількість бойових зіткнень збільшилась, але була нижчою за середній рівень червня..
Добові втрати особового складу окупантів зросли.
Також день був врожайним на знищені танки та бронетехніку противника.
Вибивання ворожої артилерії вчора було максимальним за червень.
Хроніка щоденного відпрацювання: на кадрах зафіксовано черговий точний скид.
Пілоти #БПЛА 17 Полтавської бригади НГУ продовжують системно нищити ворожі сили за вказаними координатами.