Mój kochany wnuczek Antoś dziś kończy 14 lat. Lenko , to również Twoje święto. Gratuluję Ci mądrego, wrażliwego, przystajniaka, życzę Wam szczęścia, zdrowia, pomyślności. Buziaki dla Was😘🫶💐🎉🎂🎁🎊
Urszula Pańka
112.1K posts
🇵🇱Radna Miasta Szczecin
✌️ Platforma Obywatelska RP
Joined October 2012
- Człowiek, który 3,5 roku życia siedział w więzieniu walcząc o wolną, demokratyczną. 🇵🇱 wzywa nas do głosowania w II turze na @trzaskowski_Żadnych targów, interesików, wahania. Wszystkie ręce na pokład, druga tura dla Trzaskowskiego. @szymon_holownia , @MagdaBiejat , @ZandbergRAZEM , @joannaseneszyn , brak poparcia dla Rafała oznacza głos na nacjonalistów.
- Dzień dobry. ❤️ Dzieci przyfrunęły ✈️ Stało się, Antoś jest wyższy od mamy😉
- To mógł być nasz prezydent, którego zazdrościłaby nam cała Europa, ale być może Polacy nie dorośli jeszcze do demokracji. Dziękuję Rafałowi Trzaskowskiemu za nadzieję, którą wlał w nasze serca i walkę do samego końca.
- Cały koszaliński amfiteatr wypełniony, bo ludzie mają #PolskaWNaszychSercach ❤️ Bo ludzie chcą zmiany, chcą normalności. Brawo @donaldtusk
- To będzie wyjątkowa Pierwsza Dama ❤️💪😂🇵🇱
00:00 - Przeciętna emerytura netto realnie wzrosła za „Tuska” 29,4%, za PiS 23,4% . Rząd kłamczuchów wysłał do 6mln emerytów nieprawdziwe inf. przypisując sobie wzrost o 81% zaś "Tuskowi" 55% nie uwzględnił faktu, wzrostu cen: za PiS- 47% a za Tuska -19,7%. Wyliczenia @MarekBorowsk
- #Kaleta służbowym autem wozi dzieci do przedszkola. A kto za to płaci? Wy, drodzy podatnicy. fakt.pl/polityka/wicem…
- To skandal. Na ścianie Matka Boska a z mikrofonu nienawiść słychać.‼️‼️„Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”. Krzyczą kibole na spotkaniu z @NawrockiKn ….w kaplicy na JASNEJ GÓRZE!!! Jprdl🤦
00:00 - Ostatnio na tym balkonie wisiał baner @profGrodzki i mamy Marszałka Senatu RP. Ufam, że @M_K_Blonska zostanie Prezydentem RP.
- Kochani 2 godziny dzieje się coś fantastycznego . Ponad 6020 wyświetleń 222 udostępnienia, prawie 500 polubień, ale przede wszystkim powiększyło się grono znajomych. Bardzo, bardzo dziękuję.
- W 2015r. PiS zwolnił w TVP około 600 osób i nie myślał o pluralizmie. Krótką mają pamięć, nie to cynicy i hipokryci.














