Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'studia'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Programowanie
    • Java
    • C++
    • C
    • Assembler
    • .NET Framework
    • Delphi / Pascal
    • Objective-C
    • Swift
    • Rust
    • Go
    • D
    • Visual Basic
    • Inne jezyki programowania
  • Języki skryptowe
    • JavaScript
    • PHP
    • Python
    • Ruby
    • Perl
    • Lua
    • VBScript
    • Programy wsadowe i shell
    • Inne języki skryptowe
  • Programowanie funkcyjne
    • Haskell
    • Lisp
  • Bazy danych
    • SQL i bazy danych
    • NoSQL nierelacyjne bazy danych
    • ABAP
    • Visual FoxPro
  • Projektowanie i inżynieria oprogramowania
    • Algorytmy i struktury danych
    • Inżynieria oprogramowania
    • Projektowanie UI i UX
    • Reverse engineering
  • Projektowanie stron internetowych
    • HTML, XHTML i XML
    • CSS
    • Optymalizacja SEO
    • Inne
  • Praca, edukacja i kariera
    • Oferty pracy
    • Zlecenia
    • Kariera
    • Edukacja
    • Szkolenia i konferencje
    • Biznes i prawo
    • Magazyn Programista
  • Projekty
    • Moje projekty
    • Mam pomysł na...
    • Konkursy
  • Hardware i software
    • Projektowanie i programowanie elektroniki
    • Hardware i software
    • Sieci komputerowe i Internet
  • Forum
    • Ogłoszenia, uwagi i sugestie
    • Społeczność
    • Off Topic
    • Giełda

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Website

Found 2 results

  1. Cześć, Piszę pracę magisterską na temat wpływu długotrwałej pracy przy komputerze na dolegliwości bólowe kręgosłupa i byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Temat ankiety: „Wpływ długotrwałej pracy przy komputerze na dolegliwości bólowe kręgosłupa” Wypełnienie zajmuje tylko kilka minut: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDVbzlWgJnN_6kElBPmaCDQcx2Zb8BhiiFPK70dTEIm-ksqA/viewform W ramach podziękowania chętnie odpowiem na pytania do przyszłego fizjoterapeuty (o ile jakieś macie :P). Z góry dziękuję każdemu za pomoc 😀.
  2. Witam, chciałbym się spytać, czy zaraz po LO można znaleźć pracę jako programista. Pytam się na przyszłość, ponieważ obecnie jestem w połowie drugiej klasy i nie wiem czy przejmować się studiami. Sporo czytałem na ten temat i wiele pracodawców patrzy bardziej na doświadczenie, ale jak to doświadczenie może wyglądać u 18/19 latka? Przeglądając oferty pracy w internecie (C#) w znacznej większości wymagane jest wykształcenie wyższe w kierunku informatyki. Zaznaczę, że C# znam dość dobrze, a planuję zacząć uczyć się także Javy. Moje 'doświadczenie' to głównie jakieś boty, ale dość skomplikowane. Czy to miałoby jakiekolwiek znaczenie dla mojego przyszłego pracodawcy?
×
×
  • Create New...